#açık hava

Kuzeybatı Pasifik'in Büyüsü

Nefes Kesici bir Manzaraya Doğru On İki Saatlik bir Yürüyüş

Kuzeybatı Pasifik'in Büyüsü

10 ay önce Kuzeybatı Pasifik taraflarına doğru gittim ve o günden beri keşfetmeye ara veremedim. Bazı arkadaşlarımla birlikte iki haftada bir hafta sonları bir maceraya atılırız. Son olarak Enchantments'a yaptığımız yolculuk bizim şimdiye kadarki en iyi maceramız olabilir.

 

 

Enchantments tüm ülke çapında dağ yürüyüşü için en uygun yer olarak bilinir ve burası için izin almak kolay değildir. Ölü sezonun ilk hafta sonuna kadar bekledik, hava konusunda risk aldık ve ormana doğru yola çıktık.

 

 

Oraya giden yol üzerinde ciddi trafik vardı ve bu, ilk deneyimimizin yağmur altında karanlık bir gece yürüyüşü olacağı anlamına geliyordu. Bu durum üzüntü vericiydi, fakat beklentimiz yüksekti. Yağmurun sesi ile uyandığımızda kendimizi mağlup hissettik. Fakat devam ettik ve sonunda gökyüzünde mavilikler görünmeye başladı!

 

 

Sonunda, yorgun ve perişan hissetmenize rağmen bir sonraki yamacın muhteşem görüntüsü yüzünden kendinizi oraya gitmeye mecbur hissettiğiniz günlerden birine dönüştü. Cumartesi günü boyunca yaklaşık on iki saat yürüdük ve her dakikasına değdi.

 

 

Nefes kesici bir manzaraydı. Parlak turuncuya çalan karaçamlar, çektiğim her fotoğrafa muhteşem bir görünüm verdi. Eğer fırsat bulursanız, siz de bu ormanlara tırmanın ve büyülenin.

 
Pinterest Tumblr

Tim Kressin

Tim Kressin, sosyal adalet sorunları ve bu konuda bir fark yaratmak adına fotoğrafçılığı nasıl kullanabileceği konularına odaklanıyor.
Daha Fazlası

Siz hafta sonları nereleri keşfetmek istersiniz?Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.