#insanlar

Fotoğraf Serisi: Benim Los Angeles'ım

Gözde Mekanlarında Los Angeles Sakinleri

Fotoğraf Serisi: Benim Los Angeles'ım

Geride bıraktığımız son birkaç yıldır LA sakinlerini şehrin gözde mekanlarında görüntülüyorum; özellikle şehrin kendilerini nasıl biçimlendirdiğini ortaya çıkarmakla ilgilenen lezzet ustaları ve gelecek vaat edenler.

Anthea Raymond – Gazeteci/Kanocu

Gazeteci ve anahtar LA Kano Kulübü üyesi Anthea Raymond bana 80 yıl aradan sonra LA nehrinin resmi olarak tekrar su trafiğine açıldığını söyledi. Onun nehir ile bağlantısını yakalamak için asistanım fotoğraf makinesinden bağımsız bir otomatik flaş ile kıyıda dururken ben akıntıya karşı ayakta durdum.

Alexandrine (Drinie) Aguilar – Yoga Eğitmeni

Bu çekim kesinlikle işbirliği gerektiriyordu. Alexandrine bana yoga eğitimi vermek için LA'deki en gözde mekanının Venice Beach olduğunu söyledi. Ben de her zaman orada bir salıncakta sallanırken bir modeli uzun elbisesi içinde fotoğraflamayı istemiştim. En son iş, doğru elbiseyi bulmak ve elbette, tek ayak üzerinde sallanırken en güzel pozu yakalamaktı.

Ben Gottlieb – Cankurtaran 

Gerçek bir Los Angeles cankurtaranı. Kaliforniya'da inanılmaz, güneşli bir gün. Ben tüm riskleri göze alıp onay verdi. Birisini yeni kurtarmış gibi görünecekti. Ancak, Ben'in yüzünde yüksek sabah ışığının yarattığı gölge buna izin vermeyecekti. Önüne bir otomatik flaş kurdum ve bu çekimi yapmak için kararlı tavrını takınana kadar bekledim.

Charrisma Cordero Snyder – Editör

Charrisma, ismi ile müsemma bir TV ve film editörü. Burada The Strand, Santa Monica, Kaliforniya'da antika bir selüloit kurgu makinesiyle birlikte görülüyor. Hareketli bir fotoğraf istiyordum ve sanki olayı o yönetiyormuş gibi eğlenmeye başlayınca karşımıza bu kare çıktı.

Daniel Musto – Gardrop Stilisti

Gardrop stilisti Daniel Musto sürekli hareket halinde olan biri olduğu için onun aktif tarafını fotoğrafa dökmek istedim. Çekimi Daniel'ın favori alışveriş mekanının dışında yaptık: Beverly Hills'deki Barney’s New York.

Jennifer Wickenkamp – Rötuşçu

Pozu nasıl muhafaza edeceğinizi bilirseniz, Los Angeles'ın en yoğun caddelerinden birinde bile dengenizi bulmak mümkündür. Bu çekimdeki misyonumuz buydu. Ayrıca, o anı ünlü Sunset Bulvarı'nda fotoğrafladığımız için çekimi günbatımı karanlığı çökmek üzereyken yapmak da önemliydi.  

Samarria Brevard – Profesyonel Kaykaycı

Samarria Brevard'ın WB Supergirl yarışmasını kazandığını gördükten sonra kendimi onu fotoğraflamak zorunda hissettim. Bu fotoğrafları bir günün ilerleyen saatlerinde West LA kaykay parkında L RAW formatında 50 civarında kare ile bir SanDisk Extreme Pro CF kart kullanarak çektik.
Pinterest Tumblr

Amy Tierney

Amy Tierney güvenebileceği bellek kartları ile görüntü ve aksiyon aracılığıyla ilhamını buluyor.
Daha Fazlası

Bu portreler arasında sizin favoriniz hangisi?Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.