#hayvanlar

Ayrılmaz İkililer

Hayvan Krallığının En İyi Dostları ve Aileleri

Ayrılmaz İkililer

Bu iki domuz kuyruklu makak birbirinden ayrılamaz gibi görünüyordu. Ailelerini bir saattir gözlemliyordum. Bu iki enerjik maymun birbirleriyle dövüşüyor, kuyruklarını çekiyor, sırtına tırmanıyor ve nehir yüzeyine düşmüş incirleri topluyorlardı…

Aniden, sadece birkaç saniyeliğine de olsa, kamera lensim koca kahverengi gözleriyle buluştu ve ilgilerinin merkezi haline geldim. Ne kadar meraklı oldukları, bu şirin ifadelerinden bile anlaşılıyor. Sanki benim için özel olarak poz veriyor gibiydiler.

Güneşin batmaya yüz tuttuğu günün bu geç saatinde tüm aileyi nehir kıyısında beslenirken ve sosyalleşirken izlemek hayatınızı değiştiren bir deneyim. Ben onlara \"gülümseyen filler\" diyorum. Birbirlerini hortumlarıyla selamlar ve rahatlatırken yüzlerindeki şu gülümseyen ifadeye bir bakın.

Japon makakları, kar maymunları olarak da bilinir. Dünyada insan dışında en kuzey noktada yaşayan primatlardır. Anne ve yavrusu, doğal bir kaplıcada şekerleme yapıyordu. Kar, acımasızca yağmaya devam ediyordu. Ama, o zarif ve iç açıcı anlar, işte tam da bu gibi zor zamanlarda ortay çıkmaz mı? Tıpkı, annenin kar fırtınası altında beklerken yavrusunun elini tuttuğu bu fotoğraf gibi...
Pinterest Tumblr

C.S. Ling

C.S. Ling, Asya-Pasifik bölgesindeki nesli tehlike altında olan türler ile yavaş yavaş ortadan kalkan doğa güzelliklerini fotoğraflıyor.
Daha Fazlası

C.S. Ling'in fotoğrafları arasında en beğendiğiniz hangisi?Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.