Amy Tierney

Biyografi

Los Angeles'ta yaşayan bir fotoğrafçı olan Amy Tierney, birinci sınıf yetenek ve sektörün liderleri ile çalışma konusunda on yılı aşan deneyime sahip. Eğlence,yaşam stili ve moda odaklı markalar için özel görüntü kampanyaları (fotoğraf ve video birlikte) yürütüyor. Ayrıca, misyonlarını duyurmak isteyen Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlarla da çalışıyor.
 
Canlılıklarıyla bilinen çalışmaları Elle, Vanity Fair, NY Times Magazine, LA Times, People, Entertainment Weekly, Variety, The Hollywood Reporter, LA Magazine, Rolling Stone, InStyle, W, LA Confidential, Angeleno gibi dergilerde ve ABC, BET, CBS, KCET, Lifetime, MTV, NBC, Showtime, VH1 + HBO gibi televizyonlarda yayınlandı. Portföyünde ise şunlar gibi muhteşem müşteriler var: Ekran Aktörleri Birliği Ödülleri, Emmy Ödülleri, MTV Film Ödülleri, Twilight: New Moon galası, Al Gore’un An Inconvenient Truth galası, Jack Nicholson, Stephen Colbert, Sofia Vergara, Jon Hamm, Liam Neeson, the Hollywood Bowl, Walt Disney Concert Hall, NAACP Image Awards, Nicki Minaj, Mara Hoffman’s designs, BC Shoes, John Varvatos, You! By Crocs, World Pro of Surf, Pro Skateboarder Samarria Brevard, Lionel Richie, Chef Bryant Ng ve Tropicana.
 
Amy toplumdan aldıklarını geri vermek konusunda çok tutkulu. Ulusal arenada oldukça iyi tanınan kâr amacı gütmeyen Step Up Women's Network için fotoğraf gazeteciliği konusunda beş dönem yayınlanan \"Photojournalism for Girls/The I Dream to… Project\" isimli kendisinin imzası niteliğindeki programı yaptı. Program kapsamında Los Angeles, Chicago ve New York'ta yaşayan ve yetersiz hizmet götürülen 400 genç kız olmak istedikleri kadınlarla eşleştirilerek, özgüven ve liderlik yeteneklerini geliştirmek için onlara fotoğraf gazeteciliği eğitimi verildi.
 
SanDisk Extreme Team ile çalışmak ve hem çalışmalarında hem de dünyanın dört bir yanından dinleyicilere ilham ve eğitim verirken en son bellek kartlarını kullanma konusunda çok heyecanlı. 


Öne Çıkan Fotoğraflar

En Son Hikayeler

Fotoğraf Serisi: Benim Los Angeles'ım

Fotoğraf Serisi: Benim Los Angeles'ım

Gözde Mekanlarında Los Angeles Sakinleri

Daha Fazlası
Moda Akımlarını Belirleyen Biriyle Aynı Tempoda Yürümek

Moda Akımlarını Belirleyen Biriyle Aynı Tempoda Yürümek

Bir Vans Ayakkabı Tasarımcısına Ayak Uydurmak

Daha Fazlası

Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.