David Newton

Biyografi

Fotoğrafçılığa ciddi olarak eğilmeye başladığı 1998 yılından beri David Newton fotoğrafçılığın tek bir kategorisine hapsolma dürtüsüyle mücadele etmektedir. O her şeyden önce bir fotoğrafçı ve dolayısıyla lensini büyük veya küçük fark etmeksizin tüm nesnelere doğrultacaktır.

Deniz Biyolojisi alanında lisans derecesine sahip olduğu için doğaya da ilgi duyan fotoğrafçının çalışmalarının büyük bir kısmı vahşi yaşam, seyahat ve manzara fotoğrafçılığı üzerine olmasına karşın, spordan portre fotoğrafçılığına hatta ticari çalışmalara kadar pek çok alanda da çalışmaları bulunmaktadır.

Sağlam bir teknik arka plana sahip olan David, aynı zamanda ünlü bir teknik yazımcı ve eğitimcidir. Fotoğraf alanında faaliyet gösteren büyük şirketler, hem çevrimiçi videolarında hem de etkinlik seminerleri ve eğitim kurslarında ekipmanlarını sergilemek için gereken materyalleri açıklaması veya sergilemesi için ondan sıklıkla destek alırlar.

Fotoğrafını çekeceği bir sonraki nesneyi asla bilmediğinden, David ekipmanına sonsuz güven duymak durumundadır. Bu, en küçük ayrıntılara bile özen göstererek hiçbir şeyi şansa bırakmamak anlamına gelir. Konu bellek kartları olduğunda, David görüntülerini sadece ve sadece SanDisk Extreme® kartlarına emanet eder.


Öne Çıkan Fotoğraflar

En Son Hikayeler

Vahşi Gezinti

Vahşi Gezinti

Safari Karavanına Eşlik Eden Çitalar

Daha Fazlası

Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.