Peter Eastway

Biyografi

30 yılı aşan fotoğrafçılık kariyeri ile AIPP Büyük Fotoğraf Ustası unvanını taşıyan Peter Eastway yaptığı etkileyici çalışmalarla pek çok ödül kazandı. Bunlardan bazıları; 1996 ve 1998 AIPP Yılın Avustralyalı Profesyonel Fotoğrafçısı, 1995, 1996 ve 1998 Yılın Avustralyalı Manzara Fotoğrafçısı ve 2004 Yılın Avustralyalı Betimleyici Fotoğrafçısı ödülleridir. Yakın zamanda, Las Vegas'ta düzenlenen WPPI Sergisinde 2005 ve 2008 yıllarında Ticari Kategori'de Büyük Ödül'ün ve 2009 yılında Manzara kategorisinde 1., 2. ve 3. derecelerin sahibi oldu.
 
Peter, profesyonel fotoğrafçılığın çoğu alanında çalışmalar yapmış olsa da, uzmanlık alanı manzara fotoğrafçılığıdır. Manzara alanındaki çalışmalarına o kadar saygı duyulmaktadır ki, Lonely Planet manzara fotoğrafçılığı hakkında uluslararası fotoğrafçılık kılavuzunu yazması için onu tercih etmiştir.
 
Geçtiğimiz on yıl boyunca Peter'ın ödüllü fotoğrafları dünyanın dört bir yanında sergilenmiştir. Sınırlı basım görüntüleri Avustralya'daki seçkin galerilerde sergilenmiş ve İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda, Japonya ve ABD gibi ülkelerdeki özel koleksiyoncular tarafından ilgi görmüştür.
 
Peter, yaratıcı manzaraları fotoğraflamak için sadece SanDisk Extreme bellek kartlarına güvenmektedir.


Öne Çıkan Fotoğraflar

Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.