Phil Coates

Biyografi

Phil Coates uzak yerlerde yapılacak prodüksiyonlar alanında uzman başarılı bir film yapımcısı ve fotoğrafçı ve-52°C ila +48°C arası sıcaklıklar ve 8.000 metreyi bulan rakımlar gibi yeryüzündeki en zorlu ortamlarda yaptığı başarılı çalışmaları ile tanınıyor.

Televizyon için hazırladığı belgeseller BBC, ITV, Channel 4, Channel 5, ABC Australia, Avro Netherlands, Discovery International ve National Geographic Television gibi yayın organlarında yayınlandı. Bunlar arasında; ‘Ice Lab: North Pole’ - the story of the Catlin Arctic Survey, ‘North Pole Ice Airport’, ‘Everest Beyond The Limit’, ‘Blizzard Race To The Pole’, ‘Ice Break Heart’, ‘Going North’ ve ‘Five Miles High’ gibi belgeseller bulunuyor.

TV kariyerine BBC Science & Features'da ve BBC Natural History Unit'de başlayan Phil, zamanla keşif gezilerinin ve uzakta gerçekleştirilen görevlerin gerçek ve saf duygusu ile biliminsanlarının, doğa bilimcilerin ve macera atletlerinin çalışmalarını belgelendirmeyi amaçlayan gözleme dayalı belgeseller çekme konusunda uzmanlaştı.


Öne Çıkan Fotoğraflar

En Son Hikayeler

Güney Afrika'da Aletsiz Tırmanış

Güney Afrika'da Aletsiz Tırmanış

Bir Tabloyu Andıran Llandudno Körfezinde Aletsiz Tırmanışın Ruhunu Yakalamak

Daha Fazlası

Hikayelerini Paylaş Instagram

Bu sitede öne çıkma şansını yakalayabilmek için #sandiskstories hashtag'ini kullanın.

Özel teklifler için üye olun!

SanDisk'ten promosyon teklifleri ve fotoğrafçılık ipuçları alın.